دانلود بازی Crusader Kings 3 برای pc /ورژن 1.8.2

Crusader Kings III copy 11zon - دانلود بازی Crusader Kings 3 برای pc /ورژن 1.8.2

Crusader Kings 3 قرار است المان‌های نام‌آشنای زیادی از نسخه پیشین داشته باشد، اما تیم سازنده قصد دارد با اضافه کردن المان‌های نقش آفرینی به جهان بازی، تجربه‌ی متفاوتی را ارائه دهد. ازاین‌رو شاهد توجه بیشتر به نقش خاندان و تاثیر آن‌ها در جهان بازی هستیم. بااین‌حال بازی Crusader Kings III همچنان یک بازی استراتژی با نبردهای عظیم و بزرگ است، اما وجود المان‌های نقش‌آفرینی، رنگ و لعاب تازه‌ای به آن بخشیده است. 

یک شاهکار دیگر از استودیو پارادوکس

شرکت پارادوکس، سابقه شدیدا درخشانی در ساخت و انتشار بازی‌های سبک استراتژی دارد و یکی از شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر، اهمیت ویژه‌ای برای بازی‌های این سبک قائل بوده است. 

Crusader Kings یک مجموعه استراتژی قدیمی‌است که اولین نسخه آن، در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، در سال ۲۰۱۲ شاهد انتشار نسخه دومش بودیم و پس از اینکه تعداد زیادی محتویات دانلودی و بسته الحاقی برای این بازی منتشر شد، در نهایت در سال ۲۰۲۰ هم پارادوکس بازی Crusader Kings 3 را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد؛ بازی که اجازه بدهید همین ابتدا بگویم که یکی از بهترین آثار استراتژی منتشر‌شده در سال‌های اخیر است و از آن مهم‌تر، اگر نسخه‌های قبلی‌اش را بازی نکرده باشید یک تجربه شدیدا منحصر‌به‌فرد و متفاوت در این سبک به‌حساب می‌آید. 

فایر فیکس

شخصیت‌های تاریخی زیادی در بازی Crusader Kings III وجود دارند و داستان‌های گسترده‌ای در کاخ پادشاهی شما اتفاق می‌افتد که گاهی شمارا به خنده خواهد انداخت و گاهی هم باعث تزلزل کاخ خواهد شد. هرچند که قرون‌وسطی به جنگ‌های پی‌درپی معروف است اما استفاده از خشونت می‌تواند حکومت شمارا منزوی کند و بسیاری از کشورهای دیگر را علیه شما قرار دهد.

تاریخ بازی

بازی Crusader Kings III از عصر وایکینگ‌ها شروع می‌شود و چهره حکومت‌ها در طول سال‌های متمادی تغییر پیدا می‌کند. بازی تا زمان فروپاشی روم شرقی ادامه پیدا می‌کند و در این فاصله اجازه انتخاب یک پادشاهی موجود روی نقشه رادارید و خوشبختانه انتخاب‌های زیادی از ایسلند گرفته تا هند پیش رویتان قرار دارد.

انتخاب‌های بسیار زیادی در بازی وجود دارند که بسته به پادشاهی انتخاب‌شده متفاوت خواهند بود. در طول بازی باید به جنبه‌های مختلف حکومت‌داری توجه کنید، از طرفی اقتصاد و دادوستد اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر خوش‌شانس باشید و روی مسیر مبادله کالا قرار داشته باشید، می‌توانید اقتصاد محکمی برای خودتان ایجاد کنید، در غیر این صورت تلاش زیادی برای کسب سود از مراکز دادوستد در کشورهای دیگر لازم است.

قرون‌وسطی دوره‌ای تاریک از تاریخ بشر بود که پادشاهان بی‌کفایت میلیون‌ها نفر انسان را به دلیلایلی به دست جلادها سپردند. انتخاب نحوه حکومت‌داری در دستان شما خواهد بود.

تریلر بازی :