اموزش آنلاین بازی کردن Satisfactory/ دانلود بازی Satisfactory اخرین اپدیت

Satisfactory pc cover small copy 11zon - اموزش آنلاین بازی کردن Satisfactory/ دانلود بازی Satisfactory اخرین اپدیت

Satisfactory اثری اول شخص و جهان‌آزاد از استودیو Coffee Stain است که از ابتدای انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها و منتقدین به سمت خود جلب کند. شما در این بازی می‌توانید در سرتاسر سیاره‌ای که در آن قرار گرفته‌اید کاوش کنید، منابع باارزش را پیداکرده و کارخانه‌های پررونقی را بنا کنید.

در بازی Satisfactory به مبارزه با مشکلات طبیعی بپردازید و تسهیلات مناسب برای بهبود زندگی و کسب‌وکار را بنا کنید. به‌هر طریقی که دوست‌دارید می‌توانید کارخانه‌های خود را توسعه داده و طراحی کنید. سرتاسر این سیاره ناشناخته مملوء از منابع طبیعی باارزش است که فقط باید بهینه‌سازی شوند.

شما در نقش کارمندی از سازمان FICSIT هستید که وظیفه‌اش کاربردی‌کردن هرچیزی از منابع بکر این سیاره است. سیستم‌های انتقال و نقاله‌های صنعتی درستی را طراحی کنید تا بتوانید تمامی نیازهای خود را تامین کنید.

اتوماسیون کامیون‌ها و قطارها برای ارسال درست و سریع محصولات به دورترین نقاط سیاره نیز از وظایف شما خواهد بود. مهم‌ترین مسئولیت شما، کاهش نیروی کار و اتوماسیون اکثریت فرایندها خواهد بود.فایر فیکس

با اموزش انلاین بازی کردن Satisfactory با فایر فیکس همراه باشید :

  1. ابتدا بازی رو از زیر دانلود کنید و اکسترکت کنید(حتما انتی ویروس رو خاموش کنید)
  2. برنامه Steam رو از اینجا دانلود و نصب کنید. بعد از نصب اکانت بسازید و وارد اکانتتون بشید.
  3. وارد پوشه ی بازی بشید و بازی رو با FactoryGame.exe اجرا کنید. وقتی وارد بازی شدید یه سایت باز میشه که باید بازی رو به اکانت Epic Games متصل کنید. 
  4. بعد از اینکه با اکانت Epic Games لاگین کردید وارد بخش Multiplayer بشید و هاست بزنید و با دوستتون رو دعوت کنید.

تصاویر :

تریلر :