دانلود بازی Hearts of Iron IV/ بازی هارتس اف ایرون 4

Hearts of Iron IV packshot copy 11zon - دانلود بازی Hearts of Iron IV/ بازی هارتس اف ایرون 4

دانلود بازی Hearts of Iron IV

در بازی هارتس اف ایرون 4(Hearts of Iron IV) امپراتوری جدیدی بسازید، در برابر تجاهم خارجی مقاومت کنید و یا خطرناک‌ترین کشور در زمان‌ بی‌طرفی شوید! در بسته الحاقی جدید بازی Hearts Of Iron IV به نام By Blood Alone می‌توانید مسیرهای تاریخی جدید را طی کنید، از تغییرات سه کشور ارتقا یافته استفاده کنید و از مکانیسم‌های جدید دی‌ال‌سی لذت ببرید.

در نسخه جدیدی از بازی قلب آهنین 4 که برای شما علاقه‌مندان به سری بازی‌های استراتژیک آماده کرده‌ایم، سعی بر آن است که تجربه دیگری از جنگ جهانی دوم برای‌تان ترسیم گردد. این بار نبردها شکل و شمایل واقع‌گرایانه‌تری به خود گرفته و شما می‌توانید با حضور در سناریوهای مختلف این بازی، نقشی موثر و مفید را در طول نبردها از خود به نمایش بگذارید. نسخه جدید این بازی، حاوی تمامی DLCهای پیشین بوده و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Hearts of Iron IV را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

جلوه‌های بصری بازی هارتس اف ایرون 4 (Hearts of Iron IV):

نسبت به نسخه‌های پیشین، تفاوت چشم‌گیری پیداکرده است و می‌توانید با پرواز هواپیماهای بمب‌افکن شبانه بر اروپا، صحنه‌های زیبایی را خلق کنید. یکی از نکات قوت این بازی اما موسیقی آن است که تماماً مربوط به جنگ جهانی دوم است. این موسیقی کاملاً حس و حال آن روزهای تاریک و فلاکت‌زده را القا می‌کند و از سویی حس و حال حماسی آن نیز شمارا به ادامه بازی مشتاق می‌کند.

تریلر: