دانلود بازی Victoria 3/به همراه تمامی آپدیت ها

V - دانلود بازی Victoria 3/به همراه تمامی آپدیت ها

با گذشت 3 سال از انتظار و امید طرفداران بازی ویکتوریا، سرانجام بازی Victoria 3 توسط شرکت Paradox Interactive معرفی شد. وقایع و روند این بازی شبیه‌ساز جامعه در قرن نوزدهم میلادی در جریان خواهد بود جایی که شما تدارکات نیازها و خواسته‌های جمعیت را برعهده خواهید داشت.
در‌ بازی Victoria 3 می‌توانید حجم معاملات اقلام خود را در سطح بین‌المللی گسترش دهید تا مطمئن شوید که نیاز‌های مردمان قلمروتان، مردمانی که با گشنگی انقلاب را فریاد می‌زنند تامین می‌شود. از طرفی دیگر، دستورالعمل‌هایی وجود دارد که به اصلاح و بازنگری در قوانین سیاسی با افزایش تعداد معامله‌گران اشاره دارد.
می‌توانید در ادامه نگاهی به ویژگی‌های این بازی شبیه‌ساز بیندازید.

نسخه حال بازی بدونه آپدیت v1.0.3

ویژگی‌های بازی Victoria 3

  1. شبیه‌سازی جامعه: تقسیمات فرهنگی، اقتصادی و ایدئولوژیک به‌منظور دستیابی به قدرت و منابع متعدد یکی از پر جزئیات‌ترین خصیصه‌های دنیا‌های تاریخی Paradox می‌باشد.
  2. از باغ ملی خود حراست کنید: جمعیت خود را افزایش دهید، آن‌ها را آموزش داده و برای آینده آماده‌شان کنید. سعادت و کامیابی آن‌ها در تضمین شماست.
  3. عجایب عصر صنعتی: پیشرفت علمی‌و اجتماعی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا زندگی شهروندانتان را بهبود ببخشید.
  4. سیستم اقتصادی پیچیده: کالاها را وارد کنید تا در مخارج صرفه‌جویی‌ کنید و در تقابل با آن، کالاها را صادر کنید تا شهروندانتان را بیش از پیش غنی سازید و برای پیشبرد برنامه‌های خود بر روی دارایی‌ آن‌ها مالیات وضع کنید.
  5. دیپلماسی چالش‌برانگیز: با همسایگان خود روابط حسنه‌ای داشته باشید و یا برای بدست آوردن منابع باارزش و یا راه‌اندازی بازارهای جدید بحران ایجاد کنید.
  6. معامله سیاسی: منابع رقابتی خود را مدیریت کنید و اصلاحات جدیدی را سبب شوید، توجه کنید اگر به خواسته‌ها و صداهای مردم توجهی نکنید خطر انقلاب تهدیدتان خواهد کرد.
  7. دنیایی دقیق و هدفمند: شهرها رشد می‌کنند و کارخانجات چشم‌اندازی زیبا از قرن نوزدهم را به تاریکی می‌کشانند. می‌توانید ده‌ها ملیت از میان 183 ملیت ممکن را برگزینید و جایگاهتان را به تثبیت برسانید.

 سازنده: Paradox Development Studio

 سبک بازی: Wargame, Grand Strategy

تریلر معرفی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
blankLoading...