دانلود بازی Among Us برای اندروید/نسخه 2023.3.28/آپدیت جدید

download 1 copy 11zon - دانلود بازی Among Us برای اندروید/نسخه 2023.3.28/آپدیت جدید

Among Us :گاهی وقت ها پیش می آید که در جمعی از دوستان یا خانواده دوست دارید بازی چند نفره را انجام دهید اما گزینه مناسبی مدنظر ندارید. اگر بخواهید به صورت فیزیکی این سرگرمی ها را انجام دهید، بازی های بسیاری از جمله اسم و فامیل وجود دارد اما اگر قصد دارید تا به صورت مجازی، به صورت گروهی سرگرم شوید و بازی کنید، نیاز است تا با عناوین چند نفره آشنا باشید. 

بازی اندروید Among Us یکی از جدیدترین عنوان های منتشر شده در سبک اکشن بوده که به بازیکنان خود اجازه می دهد تا به صورت محلی (Local) یا با استفاده از Wi-Fi گروهی سرگرم شده و ماجرایی جذاب را پشت سر بگذارند.

با دانلود بازی Among Us بیرون از فضا با بیگانگان مبارزه کنید!

همانطور که در قسمت قبل عنوان شد، با دانلود بازی Among Us می توانید به دو صورت آنلاین و محلی (Local) مشغول بازی شده و مدت ها سرگرم شوید.

شما می توانید به صورت آنلاین صفحه ای ساخته و دوستان خود را برای بازی به آن دعوت کنید یا آنکه در اتاق هایی که از قبل و توسط دیگر افراد ساخته شده عضو شده و بازی کنید.

پس از ورود به گیم پلی این اجازه به بازیکن داده خواهد شد تا کاراکتر خود را شخصی سازی کند. برای این کار المان های مختلفی تعریف شده که به واسطه آن‌ها می توانید شخصیتی منحصر به فرد داشته باشید.

ویژگی های کلیدی بازی Among Us:

  1. بازی به صورت چند نفره و گروهی
  2. رقابت در قالب تیم های 4 تا 10 نفره
  3. متصل شدن از طریق محلی یا Wi-Fi
  4. مبارزه با بیگانگان
  5. شخصیت خود را با ویژگی های مختلف سفارشی سازی کنید
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

تریلر :