دانلود بازی Clash Royale برای اندروید/ نسخه 3.3186.4

6464 11zon - دانلود بازی Clash Royale برای اندروید/ نسخه 3.3186.4

Clash Royale از برترین بازی‌های کارتی جهان که در این مطلب به بررسی و معرفی آن خواهیم پرداخت . این بازی استراتژیک، حاصل تلاش متخصصان استودیوی بازی‌سازی Supercell می‌باشد. در کارنامه این استودیو عنوان معروف Clash Of Clans دیده می‌شود که این نشان از تجربه آن‌ها در طراحی و ساخت بازی‌های آنلاین و استراتژیک دارد. کلش رویال زمین تا آسمان با دیگر محصول این کمپانی یعنی کلش آف کلنز فرق داشته و می‌توان گفت دو سلیقه مختلف را در برمی‌گیرد.

حملات سخت را با استراتژی مناسب جواب دهید !

صحنه‌های بازی Clash Royale به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانید ریزترین جزئیات را به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید. هر بخش و یا Arena دارای محیطی مجزا بوده که با گرافیکی عالی پوشش داده شده است. رنگ‌ها به‌خوبی خود را نمایش می‌دهند و چشمان شما را به خود خیره خواهند نمود. بازی دارای کنترلرهای خوبی است که به شما اجازه می‌دهد تا تجربه لذت‌بخش را از مبارزات پیش‌رو به دست آورید. برای استفاده از کارت‌ها کافی است آن‌ها را به کمک انگشت گرفته و در منطقه‌ای که می‌خواهید رها سازید. هر کارت بخشی از زمین مبارزه را پوشش خواهد داد که باید به این نکته توجه داشته باشید.

همه آنچه که باید قبل از دانلود بازی Clash Royale  بدانیم.

شاید در اوایل بازی، کارت‌هایی در دسترس باشد که شما را ناامید کنند اما با استفاده درست از آن‌ها خواهید توانست به بردهای پی‌درپی دست یابید و سطح خود را بالا ببرید. هر شخصیت و ابزار دارای ویژگی مخصوص به خود بوده که می‌توانید از آن‌ها در مبارزات استفاده نمایید. کلن بسازید و با دوستان خود گروهی قوی تشکیل دهید و یا عضو گروه‌های موجود شوید و قدرت نیروهای خود را دوچندان کنید. در تورنمنت‌های مختلفی که در هر فصل طراحی می‌شوند، شرکت کرده و با کسب پیروزی در آن‌ها به جعبه‌های جادویی دست پیدا کنید.فایر فیکس

ویژگی های کلیدی بازی Clash Royale:

  1. مبارزه با بازیکنان آنلاین در سراسر دنیا
  2. جمع آوری غنائم برای افزایش سطح خود
  3. جمع آوری کارت های قدرتمند و مختلف
  4. نابود کردن برج برای بدست اوردن تاج و تخت
  5. گرافیک بالا، صداگذاری و کنترلر مناسب بازی

تریلر :