دانلود بازی Company of Heroes 3 برای PC/کرک شده

Company of Heroes 3 kommt auf die Xbox – so.2d1ae349 20a7 491a 9c9d 06043736b554 copy 1 1 - دانلود بازی Company of Heroes 3 برای PC/کرک شده

دانلود بازی Company of Heroes 3 برای کامپیوتر

بازی Company of Heroes 3 که توسط Relic توسعه داده شده، بازیکنان را به محیط پر فراز و نشیب جنگ جهانی دوم سوق می‌دهد. این بازی از نقاط مشهور جنگ مانند نرماندی و استالینگراد که در بازی های دیگر استفاده شده، جدا می‌شوند تا در تاکستان های ایتالیا و بیابان‌های شمال آفریقا کاوش کنند.

این بازی که از نظر وسعت جاه‌طلبانه است، دارای دو کمپین و چهار جناح است که نوید یک تجربه همه‌جانبه را در این درگیری عظیم ویرانگر می‌دهد. از بمباران توپخانه گرفته تا مأموریت‌های شناسایی، بازیکنان طیف وسیعی از گزینه‌های تاکتیکی را در اختیار دارند که تجربه کلی بازی را غنی کرده و شما را برای ساعت‌ها درگیر می‌کند.

بازگشت فرنچایز بزرگ استراتژیک

محور اصلی بازی کمپین بزرگ ایتالیایی است که از سیسیل تا رم امتداد دارد، جایی که بازیکنان از مکانیک‌های استراتژی نوبتی استفاده می‌کنند که تجربه‌ای واقع‌گرایانه از جنگ جهانی دوم را برایشان خلق خواهد کرد. این کمپین ترکیبی هیجان‌انگیز از درگیری‌های تصادفی و مأموریت‌های سفارشی را خلق می‌کند.

این بازی یک رویکرد منسجم را اتخاذ می‌کند و عناصر نقشه کشی برای مبارزات را به طور یکپارچه با نبردهای RTS ادغام می‌کند. اقدامات روی نقشه مبارزات، مانند بمباران مکان‌ها، مستقیماً بر نبردهای بعدی تأثیر می‌گذارند، شکل زمین را تغییر می‌دهند و لایه‌ای از پویایی را به تجربه کلی این بازی اضافه می‌کنند.

عملکردی خارق‌العاده و بسیار دقیق

از نظر عملکرد، Company of Heroes 3 تجربه دقیقی را با کاهش گاه به گاه نرخ فریم در مأموریت‌های خاص ارائه می‌دهد. سیستم پیشرفت کمپین یک آشفتگی درهم‌پیچیده را نشان می‌دهد و بازیکنان را ملزم می‌کند تا مهارت خود را در توانایی‌ها، ارتقاها و واحدها مدیریت کنند. افزودن فرماندهان فرعی لایه دیگری از پیچیدگی را معرفی می‌کند.

کمپین آفریقا شمالی یک تجربه خطی سنتی‌تر را ارائه می‌دهد و مأموریت‌های متنوع و سرگرم‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارد. روایت بازی تلاش می‌کند تا ناراحتی ناشی از بازی در نقش شخصیت‌های شرور تاریخی را متعادل کند و تا حد زیادی نیز در داستان گویی خوب و جذاب عمل می‌کند.

حالت‌های مختلف چند نفره و آفلاین

حالت‌های چند نفره و حالت ساخت کمپین شخصی‌سازی‌شده، طول عمر بازی را افزایش داده و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که در نبرد با دیگران یا جناح‌های کنترل شده با هوش مصنوعی شرکت کنند. با وجود تجربه کمپین تک نفره عالی و به شدت درگیرکننده، تجربه چند نفره بیشتر از آن می‌درخشد و عمق پتانسیل استراتژیک Company of Heroes 3 را آشکار می‌کند.

این بازی به جرئت یکی از خوش‌ساخت‌ترین آثار ژانر استراتژیک در نسل فعلی محسوب شده و می‌تواند تمام علاقه‌مندان به بازی های جنگ جهانی را راضی نگه دارد. اگر از طرف‌داران تاریخ هستید، می‌توانید در نبردهای واقعی تاریخی نقش مستقیمی داشته باشید.

یکی از بهترین بازی های سال جاری

در دنیای مملو از بازی‌های با موضوع جنگ جهانی دوم، Company of Heroes 3 با گیم‌پلی استراتژیک جذاب و شدید خود متمایز می‌شود. کمپین ایتالیایی به عنوان پس‌زمینه‌ای برای خلق نبردهای حماسی عمل می‌کند. نبردهای پویا و غنی از نظر استراتژیک در لایه RTS بازی آشکار می‌شوند.

عملکرد بازی ستودنی است و تجربه‌ای نرم با تغییر گاه به گاه نرخ فریم در مأموریت‌های خاص را ارائه می‌دهد. حالت‌های چند نفره جذابیت بازی را افزایش داده و بستری برای عمق استراتژیک و رویارویی هیجان انگیز فراهم می‌کند. اگر از طرف‌داران بازی های استراتژیک تاکتیکی هستید، این اثر هیجان انگیز را دانلود کنید.