دانلود بازی Crusader Kings III Legacy of Persia/ برای کامپیوتر/کرک شده

new project 2 1 8 copy 11zon - دانلود بازی Crusader Kings III Legacy of Persia/ برای کامپیوتر/کرک شده

دانلود بازی Crusader Kings III Legacy of Persia

بازی های استراتژیک در سال‌های اخیر به واسطه آثار باارزشی سری Crusader Kings تبدیل به یکی از پیچیده‌ترین ژانرهای صنعت گیم شده‌اند. سومین قسمت از این فرنچایز، عمق و صدها ساعت گیم پلی، یکی از مهم‌ترین‌های ژانر محسوب می‌شود. بسته‌های الحاقی فراوانی برای این بازی منتشر شده‌اند و تمدن‌های خاصی را در تاریخ به تصویر می‌کشند. Crusader Kings III Legacy of Persia یک بسته الحاقی فریبنده است که به نبردهای قرون وسطایی در سرزمین تاریخی غنی و مهم ایران می‌پردازد.

این بسته با الهام از دوران پرتلاطم خلافت عباسی در هرج و مرج قرن نهم در سامرا، رقابت شدید ایران را معرفی می‌کند.

موضوع اصلی این بسته الحاقی، تحولات درون خلافت عباسی است که زمینه را برای حاکمان جاه طلب ایرانی فراهم می‌کند که برای استقلال و آینده‌ای روشن شده برای منطقه رقابت می‌کنند.

بازیکنان با انتخاب ایجاد یک امپراتوری جدید، سوء استفاده از خلافت در حال تضعیف برای منافع شخصی، یا شاهد ظهور احتمالی خلافت جدید برای ایجاد نظم در منطقه هستند. این محتوای جدید، تجربه گیم پلی را با ویژگی‌های فراوانی غنی می‌کند.

این بازی به همراه ده‌ها ساعت گیم پلی، با ترکیب تصمیمات، تعاملات و ساختمان‌های جدید که به طور خاص برای حاکمان منطقه فارس طراحی شده‌اند، عمق تاریخی بیشتری را معرفی می‌کند.

محتوای ویژه Legacy of Persia بر اهمیت رهبری خلیفه و حفاظت از مناطق مرزی تأکید می‌کند و پویایی پیچیده قدرت و نفوذ در دوران قرون وسطی را در برمی‌گیرد.

فرهنگ‌های ایرانی با معرفی سنت‌های جدیدی که حس و حال آن عصر را در بر می‌گیرد، از ویژگی‌های مثبت این بسته هستند. این فرهنگ‌ها شامل معرفی دانش پژوهان مبتکر دربار، واحدهای منحصر به فرد سربازان و ساختمان‌های جدید قدرتمندی است که هدفشان استخراج ثروت از زمین‌های بایر دیگر است که نشان دهنده نبوغ و تدبیر حاکمان منطقه است. پس اگر به استراتژی‌های پیچیده در سرزمین تاریخی ایران علاقه دارید، این بسته الحاقی را سریعاً دانلود کنید.