دانلود بازی Dead by Daylight Mobile برای اندروید/نسخه 1.211842.211842/رایگان/اپدیت شده

images 1 555 11zon - دانلود بازی Dead by Daylight Mobile برای اندروید/نسخه 1.211842.211842/رایگان/اپدیت شده

Dead by Daylight یک بازی چندنفره ترسناک با المان‌های اکشن است که در آن یک قاتل بی رحم چهار بازمانده را که تلاش می‌کنند از یک مرگ وحشتناک فرار کنند شکار می‌کند. زمان ورود به این دنیای خطرناک و شروع این بازی مرگبار گربه و موش رسیده است. این بازی علاوه بر کنسول، به دست تیم Netease Games Global برای تلفن‌های هوشمند نیز ساخته شده است.

حضور در یک فیلم ترسناک واقعی به نام Dead by Daylight

هدف بازماندگان تعمیر ژنراتورها با استفاده از تمام ابزار ممکن بدون گرفتار شدن و فرار از تعقیب بی پایان قاتل سریالی است. شما یا می‌توانید با یکدیگر همکاری کنید و به عنوان یک تیم پیروز شوید، یا به تنهایی بجنگید و بیشتر از دیگران دوام بیاورید. آیا شما قادر خواهید بود از قاتلان پیشی بگیرید و از مناطق کشتار آنها فرار کنید؟ همه چیز به دقت و استعدادتان در بازی بستگی دارد.

امکان بازی در نقش قربانی و قاتل در بازی

علاوه بر بازمانده، شما می‌توانید به عنوان قاتل نیز بازی کنید. هر قاتل قابل انتخاب که از فیلم‌های ترسناک معروف خارج شده، توانایی و قدرت‌های خاصی دارد که می‌توانید با استاد شدن بر آن‌ها، به سادگی اهداف خود را شکار کنید. استراتژی در نقش هر دو کاراکتر این بازی نیاز به تمرین زیادی دارد. پس اگر یک بازی مولتی پلیر ترسناک خوب می‌خواهید، این عنوان برای شما است.

ویژگی‌های بازی Dead by Daylight Mobile

  1. امکان بازی در نقش قاتل و بازمانده
  2. حالت‌های مولتی پلیر جذاب و خاص
  3. گرافیک زیبا و خیره کننده سه بعدی
  4. حضور کاراکترهای فیلم‌های ترسناک
  5. به شدت اعتیادآور با حضور کلی بازیکن
  6. قابلیت مبارزه با قاتلین و فرار از دستشان فایر فیکس

تریلر: