دانلود بازی Goat Simulator برای اندروید/نسخه اندروید شبیه ساز بز

Goat Simulator Payday Logo copy 11zon - دانلود بازی Goat Simulator برای اندروید/نسخه اندروید شبیه ساز بز

Goat Simulator با اینکه ژانر شبیه ساز یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌ها در صنعت گیم محسوب می‌شود، ولی همواره استودیوهایی پیدا می‌شوند که حتی المان‌های این سبک را هم به تمسخر گرفته و سعی کنند بازی‌های احمقانه و خنده داری به دنیا هدیه کنند. یکی از این تیم‌ها Coffee Stain Publishing نام داشته و بازی محبوبشان نیز Goat Simulator یا شبیه ساز کنترل بز است.

محبوب‌ترین شبیه ساز دنیا

بازی Goat Simulator در زمان عرضه‌اش به واسطه موضوع عجیب و غیر منطقی و توجه محتواسازان اینترنتی به آن، توانسته بوده سروصدای بسیاری در صنعت گیم به پا کند و به این واسطه حتی نسخه‌های دیگری نیز از رویش ساخته شد. با این حال بازی اورجینال همچنان جذابیت‌های زیادی داشته و حتی نسخه‌ای از آن برای تلفن‌های هوشمند نیز ساخته شده که به آن می‌پردازیم.

کنترل کامل یک بز دیوانه

دنیای Goat Simulator به صورت جهان آزاد در اختیار بازیکن قرار گرفته و شما تنها وظیفه دارید تا کنترل یکی از چندین بز را به دست بگیرید و در این دنیا آشوب به پا کنید. شما همچنین می‌توانید در انواع چالش‌ها و رقابت‌های مختلف شرکت کرده و واقعاً تبدیل به یک بز دیوانه شوید. امکان سوار شدن بر روی وسیله‌های نقلیه و استفاده از اسلحه نیز برای بز وجود خواهد داشت.

در ادامه با سایت فایر فیکس همراه باشید .

ویژگی‌های بازی Goat Simulator:

  1. خلق لحظات جذاب و خنده دار
  2. محبوب‌ترین شبیه ساز بازار
  3. گرافیک سه بعدی چشم نواز
  4. انتخاب انواع بزهای مختلف
  5. دنیایی بزرگ برای گشت و گذار
  6. ساعت‌ها سرگرمی اعتیادآور