دانلود بازی Grimvalor برای اندروید/بازی گریموالور

Grimvalor Logo copy 11zon - دانلود بازی Grimvalor برای اندروید/بازی گریموالور

در میان بازی های موجود برای سیستم عامل محبوب اندروید، شاید داستان های افسانه ای و شمشیری جای خالی خود را به رخ علاقه مندان می کشانند، از این دست بازی ها را کمتر در مارکت های معتبر مانند گوگل پلی دیده ایم. با این حال، استودیوی بازی سازی Direlight با تیمی قدرتمند عنوان منحصر به فردی را در سبک اکشن و با حال و هوای نقش آفرینی منتشر کرده است.

Grimvalor بازی جذاب و سرگرم کننده ایست که می تواند مهارت های بازیکنان را به چالش کشیده و برای آن‌ها تفریحی لذت بخش باشد.

یم پلی، بازیکنان را به جهانی خیالی خواهد برد جایی که به دلیل وجود هرج و مرج به نظر می رسد بدون پادشاه و یا از دیدی دیگر می توان گفت پادشاهی گمشده دارد.

Vallaris همان قلمرویی خواهد بود که برای تجربه داستانی شگفت انگیز به آن سفر خواهید کرد، جهانی که پادشاهشان گم شده و اکنون شما باید در قالب یکی از قهرمانان شهر به دنبال سرنوشت پادشاه باشید.

با وجود موجودات عجیب و غریب که قصد دارند پادشاهی را از آن خود کنند، جستجو به دنبال سرنوشت پادشاه کار چندان ساده ای نخواهد بود. قطعاً مبارزه با دشمنان در مکان های مختلف و شکست استادان نبرد، بدون پاداش نخواهد بود و در نهایت با یافتن پادشاه گمشده به آنچه استحقاق دارید خواهید رسید.

در ادامه با وبسایت فایر فیکس همراه باشید

ویژگی های کلیدی بازی Grimvalor:

  1. شروع داستانی جذاب با ماجراهای گوناگون
  2. مکان های متنوع برای کاوش پادشاه
  3. دشمنان و استادان نبرد مختلف برای مبارزه
  4. ارتقا توانایی های کاراکتر بازی
  5. سلاح ها و آیتم های مختلف
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

تریلر