دانلود بازی ICEY برای اندروید/ به همراه نسخه مود شده +و اصلی

download 2 copy 11zon - دانلود بازی ICEY برای اندروید/ به همراه نسخه مود شده +و اصلی

Icey یک بازی ویدئویی دوبعدی هک اند اسلش با مکانیک‌های پیچیده اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی FantaBlade Network توسعه یافته و توسط X.D. Network منتشر شده است. این بازی در نوامبر 2016 برای iOS، macOS، Microsoft Windows و PlayStation 4، در اکتبر 2017 برای اندروید و در می 2018 برای Nintendo Switch منتشر شد.

متفاوت‌ترین بازی اکشن

این بازی شامل مأموریت یک سایبورگ زن برای شکست دادن شخصیت شروری به نام جوداس و ربات‌های همکارش است. گیم پلی این بازی به این صور است که می‌توان از ابتدا تا انتها مانند یک بازی معمولی به صورت خطی بازی کرد. در عوض، بازیکن ممکن است از دستورات راوی سرپیچی کند و هر کاری که دوست داشت انجام دهد و در حین این کار دیوار چهارم را بشکند.

اکشنی دیوانه‌وار و سریع

بازیکن از یک اسلحه استفاده می‌کند، اما می‌تواند ترکیب‌های سریع و کشنده‌تری را با شمشیر خود انجام دهد. هیچ قابلیت بلوک کردن وجود ندارد، با این حال می‌توانید از حملات جاخالی داده که به بازیکن اجازه می‌دهد تا حد زیادی آسیب‌ناپذیر شود. بازیکن همچنین می‌تواند سپرهای دفاعی خود را با کشتن دشمنان زمین خورده با یک حرکت نابود کردن ویژه دوباره پر کند.

روایتی خاص و نوآورانه

بازی ICEY نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که آن را به‌عنوان یک بازی ویدئویی خوب در سبک هک اند اسلش که حرف‌های زیادی در رابطه حق انتخاب و رها کردن قوانین همیشگی بازی‌ها برای گفتن دارد ستایش کردند. شما نیز در صورت علاقه به یک بازی متفاوت که از فرمول‌های آشنا پیروی نمی‌کند و داستان متفاوتی را تعریف می‌کند، می‌توانید ICEY را دانلود کنید.

در ادامه با فایر فیکس همراه باشید

ویژگی‌های بازی ICEY:

  1. گیم پلی اکشن و نفس گیر
  2. مکانیک‌های نوآورانه
  3. کنترل‌های ساده و بهینه
  4. گرافیک جذاب و زیبا
  5. داستانی متفاوت و خاص
  6. امکان سرپیچی از داستان

تریلر