دانلود برنامه NVIDIA Broadcast برای کاهش نویز میکروفون و افزایش کیفیت صدا

nvidia broadcast app icon 120 dl@2x copy 11zon - دانلود برنامه NVIDIA Broadcast برای کاهش نویز میکروفون و افزایش کیفیت صدا

NvidiaBroadcast ، تولید شده توسط کمپانی NVDIA هست.خیلی خلاصه بخوام بگم Nvidia Broadcast یه برنامه مجهز به هوش مصنوعیه  که به بهبود کیفیت ویدیو و صدای شما برای پخش تماس‌ها و کنفرانس ویدیویی کمک می‌کنه. این برنامه با نام RTX Voice با ویژگی‌های صوتی شروع شد و سپس به یکی از  نرم‌افزار جلوه‌های صوتی و تصویری تبدیل شد.

NVIDIAیکی از شرکت هایه که تمرکز زیادی برای ارایه قابلیت های نرم افزاری بیشتر به اجزاء مختلف سخت افزارها رو داره. راه هایی برای اینکه توان  GPU (یا همون پردازنده گرافیکی) بیشتر از خروجی سیگنال نمایشگرها و بازی ها  شه وجود داره.

یکی از  این راه ها استفاده از نرم افزارNVIDIA Broadcast هست . در ادامه می توانید این نرم افزار کار بردی را از سایت فایر فیکس دانلود کنید

این نرم افزار عملکرد به این صورته که، میکروفون، بلندگوها و دوربین شما رو با ویژگی‌های هوش مصنوعی مثل کاهش نویز، پس‌زمینه مجازی و قاب خودکار بهبود می‌ ده.

کافیه دستگاه‌هتون رو به‌عنوان ورودی انتخاب ‌کنید و تصمیم بگیرید که چه جلوه‌ای از هوش مصنوعی روشون اعمال شه، سپس NVIDIA Broadcast دستگاه‌های مجازی را در سیستم شما نمایش می‌ده که می‌تونید با برنامه‌های پخش زنده، چت ویدیویی یا کنفرانس ویدیویی محبوب استفاده کنید.