دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید/شبیه ساز اسمبل سیستم برای موبایل

unnamed copy 11zon - دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید/شبیه ساز اسمبل سیستم برای موبایل

بازی PC Creator 2 , بازی‌های شبیه ساز طی چند سال اخیر وارد جایگاه ویژه‌ای در صنعت گیم شده‌اند. هر موضوع و فعالیتی در دنیای واقعی، نمونه‌ای خیالی در دنیای گیم دارد که بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند به تجربه آن‌ها بنشینند. بازی PC Creator 2 نیز یکی از همین آثار بوده که درباره فعالیت جذاب و البته بسیار پیچیده سر هم کردن قطعات کامپیوتر خلق شده است.

بهترین شبیه ساز کامپیوتر سازی

PC Creator 2 Computer Tycoon دنباله‌ای برای بازی موفق PC Creator بوده که به دست استودیوی CREATY LLC ساخته شده است. وظیفه شما در این بازی‌ها، قرار گرفتن در نقش یک متخصص سرهم کردن قطعات کامپیوتر و اسمبل کردن آن‌ها برای مشتری است. اگر به انجام این کار در دنیای واقعی علاقه دارید، پس PC Creator 2 برای شما ساخته شده است.فایر فیکس

استاد سرهم کردن یک رایانه

پدیده اسمبل کردن کامپیوترهای قدرتمند شاید بر روی کاغذ آن چنان جذاب و حتی کاری چالش برانگیز نباشد؛ ولی همه ما به قطعات بسیار گران قیمت و البته به تعداد زیاد دسترسی نداریم که بتوانیم با آن‌ها آزمون و خطا کنیم. خب بازی شبیه ساز PC Creator 2 آمده تا این موضوع را تغییر دهد. گرافیک و توجه به جزئیات در طراحی این بازی به شدت واقع‌گرایانه است.

پر از جزئیات و نکات جذاب

شما به تمام قطعه‌های مهم از جمله رم، گرافیک و پردازنده برای خلق یک کامپیوتر رؤیایی دسترسی دارید. این قطعات از برندهای مطرح دنیا هستند و مدل‌های مختلفشان، از قدیمی‌ترین تا پرچمدار امسال در بازی قرار گرفته است. کافی است کمی خلاق باشید و بدانید که چه قطعه‌ای مناسب چه بودجه‌ای بوده تا بهترین و بهینه‌ترین کامپیوتر ممکن را به وجود بیاورید.

ویژگی‌های بازی PC Creator 2 :

  1. صدها قطعه باارزش کامپیوتر
  2. قطعاتی از شرکت‌های معروف
  3. قابلیت نصب ویندوز و نرم افزار
  4. اورکلاک کردن سخت افزارها
  5. به شدت اعتیادآور و جذاب
  6. گرافیک زیبا و خیره کننده

تریلر :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
blankLoading...