دانلود بازی The Chant The Gloom Below برای PC/کرک شده

the chant 1 copy 1 - دانلود بازی The Chant The Gloom Below برای PC/کرک شده

دانلود بازی The Chant The Gloom Below برای کامپیوتر

آیا به دنبال یک بازی ترسناک ماورایی و متفاوت هستید؟ The Chant به عنوان یک اثر قابل قبول و شگفت‌انگیز در ابعاد فراطبیعی و وحشت کیهانی طراحی شده است. بازی زمانی آغاز می‌شود که جس، به دنبال آرامش برای غلبه بر مشکلات خود، از خلوتگاه معنوی Prismic Science روی یک جزیره دور افتاده بازدید می‌کند.

آنچه به عنوان یک تجربه آرام پیش‌بینی می‌شد، زمانی که شخصیت‌های شرور نیروهای کیهانی را آزاد می‌کند، به کابوس تبدیل می‌شود و باعث ظهور The Gloom، یک دنیای جایگزین شیطانی می‌شود که از منفی‌گرایی تغذیه می‌کند. داستان بازی سپس حالتی بسیار تاریک و ترسناک به خود خواهد گرفت.

داستان بازی دنیایی پیچیده و ترسناک را ارائه می‌دهد که در آن هیولاها زندگی می‌کنند. مناظر وهم‌آور این اثر یادآور بازی‌های ترس و بقای کلاسیک مانند Resident Evil است و بر اکتشاف محتاطانه و مبارزه استراتژیک تأکید دارد.

انتقال از یک بهشت آرام به یک قلمرو تاریک و پیچیده به طرز بی عیب و نقصی اجرا می‌شود و بازیکنان را در جهانی مملو از موجودات کریه از جمله انسان نماها با جمجمه گاو، هیولاهای قورباغه مانند و موجودات عجیب و غریب با چهره‌های گیاهی غوطه ور می‌کند. تأکید بر فرار به جای درگیر شدن در نبردهای بازی بر تنش می‌افزاید و با تجربه ترس و بقاهایی که با آن‌ها آشنایی دارید همسو می‌شود.

The Gloom Below یک بسته الحاقی جدید داستانی برای این بازی است که دنیای کابوس وار جدیدی را برای شخصیت‌ها خلق می‌کند. جس پس از فرار از وحشت جزیره، خود را در حال گشت و گذار در یک منظره سورئال و پیچیده می‌یابند که عناصر The Gloom و واقعیت را با هم ترکیب می‌کنند.

این بسته الحاقی یک ساختار جدید چالش برانگیز را معرفی می‌کند که بر قابلیت پخش مجدد و آزمون و خطا تأکید دارد. بازیکنان باید با فرقه‌های به دام افتاده کار کنند و از دانش خود از Prismic Science برای ارتقای توانایی‌ها و ساخت سلاح‌های جدید استفاده کنند. اگر از طرف‌دار بازی اصلی هستید، این بسته الحاقی جذاب را از دست ندهید.