دانلود بازی The Lord of the Rings برای اندروید/دانلود بازی ارباب حلقه ها برای موبایل

images 1 copy 11zon - دانلود بازی The Lord of the Rings برای اندروید/دانلود بازی ارباب حلقه ها برای موبایل

بازی ارباب حلقه ها:داستان‌های حماسی قدیمی، چه در مورد عشق، چه در مورد دوستی‌های کهن و چه در مود شکوه و جلال به‌دست‌آمده، در روزهای گذشته سپری شده است. اما حالا جنگ جدیدی برای به‌دست‌آوردن حلقه به راه افتاده است و سرنوشت سرزمین میانه (Middle-earth) اکنون به دست شما افتاده.

در این میان قدرت تاریک غیرقابل‌کنترلی درحال‌رشد و نفوذ در هر سانت سرزمین میانه است. از Minas Tirith تا Mount Doom ، هر جناحی توان کنترل یک حلقه ندارد؛ بنابراین یک حلقه باید تمام حلقه‌های موجود را کنترل کند و این کار فقط در توان شما خواهد بود.

مانند دیگر بازی‌های سبک استراتژیک، ارتش قدرتمندی از نیزه‌داران، تیراندازان و شوالیه‌ها تا موجودات شگفت‌انگیز و جانوران وحشتناک را باید قبل از شروع جنگ جمع‌آوری کنید. اگر استراتژی شما منحصربه‌فرد و نیروهای شما باانگیزه و قوی باشند، بی شک پیروزی از آن شما خواهد بود.

در بازی ارباب حلقه ها شما به‌عنوان سرپرست سرزمین میانه (Middle-earth)، باید وارد دنیایی وسیعی شوید و با توسعه شهرک خود، گسترش قلمرو و تأسیس نوار جنگی به‌خصوص، کنترل را در دست بگیرید. اولین حلقه در قلعه متروکه دول گلدور دوباره ظاهر شده است.

این حضور قدرت بی‌نظیری را برای تسلط بر سرزمین میانه به ارمغان می‌آورد و بدین صورت مردم را از همه جناح‌ها به یک جنگ بزرگ می‌کشاند. چالش‌های سختی در انتظارتان خواهد بود.فایر فیکس

ویژگی های کلیدی بازی ارباب حلقه ها :

  1. جمع آوری ارتشی قدرتمند
  2. نوار جنگی خود را تشکیل دهید
  3. ساخت شهرکی مستحکم
  4. گسترش مناطق جناحی برای امنیت بیشتر
  5. کشف عجایب سرزمین میانه
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

تریلر: