دانلود و معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage  برای pc

Assassins.Creed .Mirage.M 11zon copy - دانلود و معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage  برای pc

دانلود بازی Assassins Creed Mirage برای pc

ازی Assassin’s Creed Mirage را می‌شود با یک جمله توصیف کرد: میکسی بسیار خوب از گذشته و حال سری اساسینز کرید! طولانی‌ترش می‌شود اینکه یوبیسافت تمام تلاشش را کرده تا در یک بازی کوچک، دل قدیمی‌ها را به دست بیاورد اما در عین حال فرمول جدیدش را هم فراموش نکند و دی ان ای آن را با نوستالژی ترکیب کند تا دنیای جدیدی به نام میراژ خلق کند.

احتمالا با لفظ فن سرویس آشنا هستید. وقتی یک بازی‌ساز، فیلم‌ساز یا هر تولیدکننده‌ای که اثری برای عموم خلق می‌کند، آن را به نحوی بازآفرینی می‌کند که آن اثر در اختیار نوشتالژی و حس خوب گذشته طرفداران قدیمی‌اش باشد، به آن محصول می‌گویند ساخته شده تا طرفداران را با قلقلک خاطره‌ها خوشحال کند.

Assassins Creed Mirage یک اثر فن سرویس هست و هم نیست. یعنی آنقدر دلنشین هست که به پانزده سال پیش برگردید و در عین حال آنقدر هم اوریجینال و مدرن هست که بدانید یکی از بازی‌های خوب ۲۰۲۳ پیش رویتان قرار گرفته.

ویژگی‌های اصلی بازی اساسین کرید میراژ :

داستان اساسین کرید میراژ فوق‌العاده است

این بازی یک داستان‌سرایی فوق‌العاده در سبک ماجرایی-اکشن دارد و شما را در نقش جوانی قرار می‌دهد که بعدا به استاد اساسین‌ها تبدیل می‌شود. قهرمان بازی مردی را می‌بیند که تاثیر زیادی روی شکل‌گیری شخصیت باسم دارد و سرنوشت او را تغییر می‌دهد.

یک اساسین همه‌فن حریف

در این بازی به یک اساسین فوق‌العاده قدرتمند تبدیل می‌شوید که تاکنون در این سری مشاهده نکرده‌ بودید. همچنان پارکور نقش مهمی در بازی دارد و کلی ابزار جدید شگفت‌انگیز دریافت می‌کنید. در طول بازی قراردادهای زیادی دریافت می‌کنید و می‌توانید به دنبال سرنخ‌های مختلف بگردید. البته که المان‌های مخفی‌کاری هم نقش مهمی در بازی ایفا می‌کنند.

اساسین کرید میراژ در کجا رخ می‌دهد؟

بازی در قرن نهم میلادی در شهر بغداد رخ می‌دهد. شهری که در آن دوره، شهر دانش، هنر، تجارت و اکتشافات محسوب می‌شد. قهرمان بازی هم یتیمی است که اطلاعاتی از گذشته غم‌انگیزش ندارد و سعی می‌کند در خیابان‌ها زنده بماند. این اطلاعات را می‌توانید در تریلر اساسین کرید میراژ ببینید.

تصاویر:

تریلر: