دانلود بازی Bus Simulator 2023 برای اندروید+نسخه مود شده

com.sir .simulator.bussimulatorpro 8ee201b2 6240 4304 ae9f 33a63adc65e0 512x512 copy 11zon - دانلود بازی Bus Simulator 2023 برای اندروید+نسخه مود شده

Bus Simulator 2023 در صنعت گیم فعلی، شاهد این هستیم که هر روزه ژانرها و استایل‌های مختلفی وارد شده و به دنبال خود، صدها عنوان جذاب را می‌کشند. یکی از این ژانرها که به نظر می‌رسد برایش پایانی وجود نداشته باشد، شبیه ساز نام دارد. بازی‌های شبیه ساز امکان تجربه یک پدیده واقعی در دنیای بازی‌ها را به شما می‌دهند و شبیه ساز اتوبوس رانی نیز جدیدترین مورد بینشان است.

بزرگ‌ترین شبیه ساز اتوبوس رانی

بازی Bus Simulator 2023 دقیقاً همان چیزی است که با خواندن نامش تصور می‌کنید. این بازی عجیب و بامزه به دست تیم Ovidiu Pop ساخته شده و کنترل یک اتوبوس عظیم، با تمامی امکانات و دردسرهایش را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. علاوه بر شخصی سازی راننده اتوبوس، شما امکان این را دارید که اتوبوس رؤیاهای خود را به صدها روش مختلف تغییر دهید.

پادشاه خیابان‌ها و اتوبوس‌ها

هدف اصلی بازی Bus Simulator 2023، شبیه سازی دقت و لطافتی است که باید در راندن یک اتوبوس رعایت شود. از این جهت شاید این بازی با سرعت کندش برای بسیاری خسته کننده به نظر برسد. قطعاً تنها کسانی می‌توانند از تجربه این عنوان لذت ببرند که از سروصداهای همیشگی صنعت گیم خسته شده و به دنبال یک تجربه آرامش بخش و متفاوت می‌گردند.

گرافیکی زیبا و دنیایی بسیار عظیم

تنوع بالای اتوبوس‌های قابل انتخاب، حضور ده‌ها مدل بروز و مدرن در بازی، گرافیک فوق‌العاده جذاب و خیره کننده و محیط‌های کاملاً واقع‌گرایانه که از روی نقشه‌های دنیا ساخته شده‌اند، همگی از ویژگی‌های مثبت عنوانی هستند که نمونه‌ای برایش وجود ندارد. پس اگر به دنبال یک شبیه ساز اتوبوس رانی خاص هستید، Bus Simulator 2023 را دانلود کنید.

ویژگی‌های بازی Bus Simulator 2023

  1. تنوع بالای اتوبوس‌های بازی
  2. قابلیت شخصی سازی اتوبوس‌ها
  3. دنیای بزرگ و جهان آزاد
  4. گرافیک زیبا و خیره کننده
  5. فیزیک واقع‌گرایانه اتوبوس‌ها
  6. بسیار آرامش بخش و سرگرم کننده

تصاویر: