دانلود بازی Goat Simulator 3 برای اندروید/شبیه ساز بز 3/برای موبایل

FSpxZI2qYcriljLKCTnyAvcQ copy 11zon - دانلود بازی Goat Simulator 3 برای اندروید/شبیه ساز بز 3/برای موبایل

دانلود بازی Goat Simulator 3 برای اندروید

به دنیای ظالمانه بز شیطان صفت معروف سری Goat Simulator خوش آمدید. این بز در سومین قسمت، به صفحه کوچک شما برمی گردد. اکنون، می‌توانید جنبه غیر اجتماعی خود را به لطف ضرب  و شتم و شادی این بازی با شور و حرارت بیشتری در محیط خانواده در آغوش بگیرید.

بازی GOAT SiMULATOR 3 مانند رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها دنیای باز گسترده‌ای را برای کاوش و ویران کردن در اختیار شما قرار می‌دهد.

از ضربات سر به غیرنظامیان بی‌گناه گرفته تا سواری بدون مجوز یا حتی شرکت در کلاس یوگا آرامش‌بخش، این بازی منعکس کننده پوچ بودن زندگی واقعی به روشی که هم خنده دار و هم سرگرم کننده است.

یکی از ویژگی‌های برجسته این بازی حالت چند نفره است که در آن می‌توانید دوست خود را برای پیوستن به هرج و مرج دعوت کنید. برای ایجاد ویرانی با هم همکاری کنید، یا مسیر رقابت را انتخاب کنید و دشمن شوید، همه اینها در حالی که از هفت مینی گیم که نوید سرگرمی بی پایان را می‌دهد، لذت می‌برید.

بازی در جزیره وسیع San Angora رخ می‌دهد و زمین بازی وسیعی را برای ماجراجویی‌های بز شما ارائه می‌دهد. با عبور از این دنیای عجیب و غریب، با انواع بزها روبرو می‌شوید که هر کدام ویژگی‌ها و ظاهر منحصر به فرد خود را دارند. این بازی سرگرم کننده و بامزه به تمامی گیمرهای عاشق طنز و کمدی شدیداً توصیه می‌شود.

ویژگی‌های بازی Goat Simulator 3:

  1. تنوع بالای بزهای قابل انتخاب
  2. گرافیک سه بعدی خیره کننده
  3. قابلیت تخریب پذیری بسیار بالا
  4. کنترل‌های بهینه و ساده شده
  5. چندین مینی گیم متنوع و شاد
  6. حالت آنلاین و بازی گروهی