GTA 6 رسما تایید شد؛ زمان انتشار تریلر بازی GTA 6 و جزئیاتی درباره داستان آن/** تاریخ دقیق انتشار تریلر بازی مشخص شد **

image - GTA 6 رسما تایید شد؛ زمان انتشار تریلر بازی GTA 6 و جزئیاتی درباره داستان آن/** تاریخ دقیق انتشار تریلر بازی مشخص شد **

GTA 6 رسما تایید شد؛ تریلر بازی منتشر شد ****

رییس راک‌استار ضمن تایید رسمی بازی GTA 6، از زمان پخش اولین تریلر آن هم رونمایی کرد. به نقل از جیسون شرایر، اعلام شد که که احتمالا بازی GTA 6 خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رود رسما تایید و معرفی خواهد شد و حال سم هوزر، رییس راک‌استار، رسما این خبر را تایید کرده است.

هوزر با انتشار توییتی رسما بازی GTA 6 را تایید کرد و اعلام کرد که به‌زودی اولین تریلر این بازی پخش خواهد شد. 

زمان انتشار تریلر بازی GTA 6 و جزئیاتی درباره داستان آن

براساس گزارش «جیسون شرایر»، خبرنگار بلومبرگ، استودیو راکستار گیمز قصد دارد ماه آینده میلادی، به‌عنوان جشن 25 سالگی Rockstar یک تریلر از بازی موردانتظار Grand Theft Auto VI منتشر کند.

همچنین به گفته او، شایعات قبلی تقریباً درست بوده‌اند و بازی در نسخه‌ای خیالی از شهر میامی روایت می‌شود و دارای دو شخصیت اصلی، یک مرد و یک زن است.


هوزر جزییات بیش‌تری از بازی به‌اشتراک نگذاشته است و هوزر اشاره کرده است که راک‌استار برای به‌اشتراک‌گذاری تجربه‌های جذاب با طرفدارانش طی سال‌های پیش‌ِرو بسیار هیجان‌زده است.

تقریبا اوایل سال گذشته میلادی بود که اعلام شد روند توسعه GTA 6 به‌خوبی پیش می‌رود و پس از آن هم شاهد یک لیک عظیم از اطلاعات بازی بودیم که با واکنش‌های زیادی از سمت گیمر‌ها و بازیسازان روبه‌رو شد. 

به هر حال GTA بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ است و از همین الان باید لحظه‌شماری کنیم تا اولین تریلر نسخه جدید آن منتشر شود. 


تاریخ دقیق انتشار :