دانلود بازی Call of Duty Mobile برای اندروید/بازی کالاف دیوتی موبایل /آخرین اپدیت

call of duty mobile season 7 icon copy 11zon - دانلود بازی Call of Duty Mobile برای اندروید/بازی کالاف دیوتی موبایل /آخرین اپدیت

Call Of Duty Mobile همان تجربه همیشگی از این سری را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را وارد دنیایی مملو از جنگ و نبردهای مدرن می‌کند. حال که این تجربه را پشت گوشی‌های هوشمند خود می‌توانید داشته باشید، دیگر محدود به زمان و مکان نخواهید بود و در هر لحظه از شبانه‌روز، قادر هستید خودتان را سرگرم کنید.

سبک و سیاق طراحی بازی بر مبنای دوره مدرن جنگ‌ها طراحی شده سلاح‌ها، تجهیزات و نقشه‌ها همگی برای طرفداران دوآتشه این سری آشنا خواهد بود.

گرافیک زیبا و وجود کاراکترهای آشنا:

اولین نکته‌ای که در پس از دانلود کالاف دیوتی موبایل نظر شما را جلب می‌کند، وجود جلوه‌های بصری زیبا و گرافیک چشم‌نواز است. قطعاً برای تجربه کامل بازی باید به یک گوشی موبایل قدرتمند دسترسی داشته باشید که بتواند از پس پردازش آن برآید.

تیراندازی با سلاح‌ها و تأثیر گلوله بر اجسام مختلف، جلوه‌های ویژه انفجار، انیمیشن کاراکترها و نحوه حرکت کردن، جزییات کار شده در تمامی مراحل از ویژگی‌هایی هستند که در کمتر بازی موبایل می‌توانید پیدا کنید.

همچنین بسیاری از کاراکترهای محبوب سری Call of Duty مانند کاپیتان پرایس و Ghost نیز حضور داشته و می‌توانید در نقش آن‌ها بازی کنید.

ویژگی های کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل (Call Of Duty Mobile):

  1. حالت های مختلف بازی همانند بتل رویال
  2. امکان تجربه آنلاین با دوستان خود
  3. تنوع بالای سلاح ها و آیتم های بازی
  4. اکشن بی نظیر به همراه گیم پلی سراسر هیجان
  5. گرافیک خیره کننده با جزئیات مناسب

تریلر: