دانلود بازی Harry Potter Hogwarts Mystery/بازی Harry Potter برای موبایل

harry potter hogwarts mystery copy 11zon - دانلود بازی Harry Potter Hogwarts Mystery/بازی Harry Potter برای موبایل

Harry Potter دنیای جادویی کتاب‌های سری هری پاتر دلیلی برای خلق فیلم‌ها و البته بازی‌های ویدئویی فراوانی بوده است. داستان‌های جذاب این سری باعث شده‌اند تا شاهد حضور تعداد زیادی بازی جذاب باشیم که یکی از آن‌ها Harry Potter نام دارد. این بازی به دست استودیوی Jam City, Inc ساخته شده و در سبک نقش آفرینی قرار دارد.

جادوگران موبایلی

داستان Harry Potter Hogwarts Mystery در دنیای جادوگری هری پاتر اتفاق افتاده و البته اتفاقاتش پیش از کتاب‌ها جریان خواهد داشت. این موضوع باعث خلق تنوع زیادی در طول بازی شده و با کلی شخصیت جدید و دوست داشتنی آشنا خواهیم شد. همچنین صداپیشگی بازی نیز به شکل حرفه‌ای توسط بسیاری از بازیگران فیلم‌ها انجام شده است.

شاگرد اول جادوگر

در این بازی شما با شخصیتی که انتخاب می‌نمایید، وارد مدرسه جادوگران شده و آغازگر داستان خودتان هستید. با شرکت در کلاس‌های مختلف و نزد استادهای گوناگون و پر سابقه‌ای نظیر دامبلدور فنون جادوگری همراه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و همچنین طرز تهیه‌ی طلسم‌های جادویی را یاد گرفته و به‌وسیله آن‌ها هم رقیبان خود را به چالشی بزرگ دعوت خواهید کرد.

طلسم‌های قدرتمند

تنوع بالای گیم پلی این بازی، دست شما را برای بهترین تجربه از این دنیای جادویی باز گذاشته است. با کمک دوستانی که در مدرسه پیدا می‌کنید ماجراجویی‌تان را سریع‌تر و با کمترین مشکلی پیش برده تا به بهترین جادوگر در میان بقیه‌ی دانش‌آموزان تبدیل شوید. همچنین با امکاناتی که در اختیارتان قرار داده شده است می‌توانید کاراکترتان را مطابق سلیقه‌تان شخصی‌سازی نمایید.

ویژگی‌های بازی Harry Potter Hogwarts Mystery:

  1. گیم پلی متنوع و سرگرم کننده
  2. گرافیک خیره کننده و زیبا
  3. اجرای طلسم‌های جادویی مختلف
  4. صدها ساعت سرگرمی خالص
  5. میلیون‌ها کاربر فعال و وفادار
  6. مکان‌های مختلف برای گشت و گذار

تریلر :