دانلود بازی NBA 2K Mobile Basketball برای اندروید/بازی بسکتبال برای موبایل

nba 2k mobile copy 11zon - دانلود بازی NBA 2K Mobile Basketball برای اندروید/بازی بسکتبال برای موبایل

تکنولوژی به اندازه ای پیشرفت داشته که استودیوهای بازی سازی، عناوین خود را با گرافیکی بالا در حد کنسول های نسل جدید طراحی و برای علاقه مندان به اسمارت فون های اندرویدی منتشر می کنند. محصولات بسیاری برای شبیه سازی لیگ حرفه ای بسکتبال، NBA منتشر شده که هر کدام ویژگی خاصی را برای کاربران به ارمغان می آورند اما مهمترین موضوع در تمام آن‌ها، بروز بودن ترکیب هر تیم است.

جزئیاتی که در بازی اندروید NBA 2K Mobile Basketball به آن توجه بسیار شده است و علاقه مندان به ورزش بسکتبال، می توانند تیم مورد علاقه خود را با ترکیبی بروز در مسابقاتی هیجان انگیز کنترل کنند.

در بازی NBA 2K Mobile بازیکن خود را بسازید

حالت‌های مختلفی برای این بازی در نظر گرفته شده که به واسطه کارت های مختلف می توانید از میان سوپر استارهای NBA تیمی حرفه ای را برای رقابت های انلاین و PVP تشکیل دهید. در بخشی دیگر، می توانید بازیکن خود را با ویژگی های بسیار ساخته و برای رقابت در مسابقات خیابانی و یا قرار گیری در تیمی حرفه ای از لیگ تلاش کنید.

رویدادهای مختلفی تعریف شده که در مدت زمان‌های مشخص عرضه خواهند شد و می‌توانید به واسطه آن‌ها موارد خاصی را به دست آورید. پاداش های متنوع و بسیاری وجود دارد که پس از پیروزی در هر بازی می توانید به آن‌ها دست پیدا کنید

ویژگی های کلیدی بازی Mobile Basketball :

  1. وجود ستارگان بزرگ لیگ حرفه ای NBA
  2. حالت های متنوع برای سرگرم شدن
  3. امکان ساخت بازیکن و آغاز از صفر
  4. بازی در مسابقات خیابانی یا در سالن
  5. رویدادهای بسیار
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

تریلر: