دانلود بازی FarmVille 3 برای اندروید / بهترین بازی کشاورزی برای موبایل+ نسخه مود

unnamed 1 copy 11zon - دانلود بازی FarmVille 3 برای اندروید / بهترین بازی کشاورزی برای موبایل+ نسخه مود

FarmVille 3 بازی که کاربران با گیم پلی هیجام انگیز و کاملاً تازه ای روبه رو خواهد کرد که در آن می توانند مزرعه دلخواه خود را به همراه حیوانات اهلی منحصر به فرد داشته باشند. شهر بزرگ را پشت سر بگذارید و به یک مزرعه روی آورید که در محیط آن می توانید نفسی عمیق و تمیز را بکشید.

مزرعه ای که در آن قرار خواهید گرفت کمی قدیمی و از رونق افتاده است، این ماموریت شماست تا آنجا را به شکوه سابق خود برگردانید ، و هرچه قدر دوست دارید، آن را سفارشی سازی کنید. این یک شانس برای شماست تا مزرعه ای که همیشه در خواب دیده اید را ایجاد کنید!

مزرعه خود را با هرآنچه دوست دارید داشته باشید!

شاید بازی های شبیه سازی بسیاری وجود داشته باشد که بتوانید با آن‌ها یک مزرعه ایجاد کرده و در نهایت به مدیریت آن مشغول شوید اما آنچه که بازی اندروید FarmVille 3 را از دیگر عناوین مشابقه جدا می کند ویژگی های خاصی است که توسعه دهندگان در دل گیم پلی جای داده اند.

مزرعه خود را با سفارشی سازی کامل ایجاد کنید، آنگونه که دوست دارید از موارد تزئینی استفاده نمایید.

پس از آن به فکر کشت محصولات مختلف در زمین زراعی باشید اما باید در هنگام کشت هر محصولی این موضوع را در نظر بگیرید که ممکن است آب و هوای پیش رو شما را دچار چالش و محصول را از بین ببرد. بله بازی دارای آب و هوای متغیری خواهد بود، ویژگی که در دیگر عناوین مشابه پیدا نخواهید کرد.

حیوانات اهلی را برای پرورش به مزرعه آورده و مکانی مناسب را فراهم کنید تا درقبل نگهداری از آن‌ها، سودی کلان به دست آورید. انبوهی از روش های مختلف برای سرگرم شدن وجود دارد که می توانید آن‌ها را کشف و بازی را پیش ببرید.

ویژگی های کلیدی بازی FarmVille 3:

  1. حیوانات مزرعه را برای یافتن نژادهای نادر و موارد خاص پرورش دهید
  2. انواع محصولات زراعی را پرورش دهید
  3. تجربه باران، برف و رویدادهای آب و هوایی متنوع
  4. مزرعه را متناسب با سبک خود تزیین کنید
  5. گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده
  6. گرافیکی با جزئیات بالا – صداگذاری مناسب

تصاویر:

تریلر: