دانلود بازی Fortnite برای اندروید/آخرین آپدیت

16BP Trello Image copy 2 11zon 1 - دانلود بازی Fortnite برای اندروید/آخرین آپدیت

با اینکه بازی های بتل‌رویال به واسطه بازی پابجی به شهرت جهانی رسیدند، با این حال می‌توان با خیال تخت اعلام کرد که بازی فورتنایت پادشاه بی چون و چرای عناوین بتل رویال است. این بازی به دلیل گرافیک و ظاهری جذاب و لذت بخش و از همه مهم‌تر، کاملاً رایگان بودنش، توانست به سرعت در تمامی گروه‌های سنی و از همه فرهنگ‌ها، میلیون‌ها نفر را جذب خود کند.

این بازی که چند سالی از عمرش می‌گذرد، بر روی تمامی پلتفرم‌های اصلی دنیا از جمله تلفن‌های هوشمند، قابل تجربه است.

پادشاه بتل رویال

تنها با گذر چند سال از انتشارش، شاهکار مولتی پلیر کمپانی Epic Game توانسته تا به بیش از 500 میلیون مخاطب و 100 میلیون بازیکن فعال دست پیدا کند که آماری باورنکردنی و خیره کننده است. تعداد بازیکنان فورتنایت در هر روز به 25 میلیون نفر می‌رسد که 8 میلیون آن‌ها هم‌زمان هستند؛ این روند همچنان در حال گسترش است.

به این شکل که بازی فورتنایت بر روی پلتفرم‌های مختلف در حال کسب بازیکن و مخاطب است، بعید میدانیم به این زودی‌ها هیچ بازی بتل رویالی بتواند در این حد و اندازه جای آن را پر کند.

گیم پلی ساده ولی حماسی

گیم پلی فورتنایت همان استایل کلاسیک بتل رویال است که همگی با آن آشنایی دارید. شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار اتوبوسی شده و به جزیره‌ای دوردست منتقل می‌شوید. در آن مکان، باید به دنبال یافتن اسلحه‌های قدرتمند و آیتم‌هایی بگردید که زنده ماندن شما را تضمین خواهند کرد.

سپس با استراتژی و حیله‌های مختلف، باید به نابودی تمامی رقیبان خود پرداخته تا در نهایت برنده میدان شوید. این روزها بازی‌های بتل رویال زیادی منتشر می‌شوند که همگی به نحوی از فورتنایت تقلید کرده‌اند.

گرافیک کارتونی جذاب و دوست داشتنی

از نکات مثبت بازی Fortnite موبایل می‌توان به نقشه‌ای عظیم و زیبا، گرافیکی کارتونی و خیره کننده، جذاب‌ترین اسلحه‌ها و آیتم‌های قابل کسب، چندین حالت سرگرم کننده و از همه مهم‌تر، گیم پلی شوتر سرعتی و هیجان انگیزش که با ساخت و ساز و کلی فعالیت دیگر قاطی شده اشاره کرد.

مردم روزانه به سوی فورتنایت سرازیر شده تا یکی از اعتیادآورترین بازی‌های درون بازار را با دوستان خود تجربه کنند. هر راند از این بازی می‌تواند به یکی از داستان‌های به‌یادماندنی و فراموش نشدنی زندگی شما تبدیل شود.

ویژگی‌های بازی Fortnite موبایل

  1. بهترین تجربه بتل رویال روی اندروید
  2. قابلیت شخصی سازی کاراکتر خود
  3. گرافیکی متفاوت و جذاب
  4. وجود صدها اسلحه و آیتم جالب
  5. شباهت زیاد با نسخه پی سی و کنسولی
  6. جامعه مخاطبی که شامل میلیون‌ها نفر می‌شود

تریلر :